KONSTRUKTÉR JUNIOR

Neaktivní nabídka

30000 - 35000 Kč

Máš v kapse maturitu nebo úspěšně složené závěrečné zkoušky na vysoké škole a přemýšlíš, co teď? Neztrácej čas a využij zajímavou pracovní nabídku pro ABSOLVENTY!

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • konstruování v konstrukčních programech
  • tvorba výkresové dokumentace
  • provádění výpočtů
  • spolupráce s projektovým týmem i napříč společností

Co požadujeme?

  • středoškolské/vysokoškolské vzdělání technického směru
  • alespoň částečnou znalost a zájem o 3D konstruování
  • znalost anglického jazyka velkou výhodou
  • spolehlivost, pečlivost a nadšení pro práci

Co nabízíme?

  • práci na zajímavých zakázkách
  • možnost zaučení a profesního růstu
  • zajímavé finanční benefity
  • flexibilní pracovní dobu, týden dovolené navíc
  • příspěvek na sport a kulturu, na vzdělání a školení
  • možnost závodního stravování

  • místo pracoviště: Plzeň-město