ZÁSTUPCE VEDOUCÍHO LABORATOŘE

Neaktivní nabídka

30000 - 35000 Kč

mzdové ohodnocení

Praha hl. Město

Máte vysokoškolské vzdělání se zaměřením na analytickou chemii, či farmacii? Měli jste již možnost vést tým lidí, rozvíjet je? Baví Vás práce na analytických přístrojích? Jste komunikativní, domluvíte se anglicky a rádi se potkáváte s lidmi? Pak je pozice ZÁSTUPCE VEDOUCÍHO LABORATOŘE pro Vás ta pravá! Mezinárodní společnost provozující moderní analytické laboratoře hledá do svého týmu posilu na pozici: ZÁSTUPCE VEDOUCÍHO LABORATOŘE (30.-35.000,-Kč)

Pracovní náplň

  • měření a analytická činnost
  • rozvoj a školení pracovníků laboratoře
  • zavádění a validace nových metod
  • organizace denních činností a schvalování výsledků

Co požadujeme?

  • VŠ vzdělání analytická chemie, farmacie
  • zkušenost s vedením týmu pracovníků
  • praktickou znalost analytických technik
  • ochotu učit se novým věcem, komunikativnost

Co nabízíme?

  • týden dovolené navíc
  • stravenky, Multisport kartu
  • čtvrtletní bonusy k platu
  • penzijní připojištění
  • místo výkonu práce Praha

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu chemistry@acjobs.cz.