SPECIALISTA ZÁKAZNICKÉ KVALITY S AJ/NJ

Neaktivní nabídka

30000 - 50000 Kč

Máte praxi v oblasti kontroly kvality a chcete zkusit něco nového, co Vám vlije čerstvou krev do žil? Zvládnete se domluvit anglicky nebo německy a to i v mezinárodním prostředí? Chcete pracovat ve společnosti, která Vám pomůže s Vaším kariérním postupem? Tak urychleně zašlete svůj životopis na níže uvedený e-mail! Mezinárodní výrobní společnost vyhlásila výběrové řízení na pozici: SPECIALISTA ZÁKAZNICKÉ KVALITY S AJ/NJ

Pracovní náplň

  • řešení reklamací se zákazníkem
  • tvorba 8D reportů
  • spolupráce v projektových týmech
  • optimalizace výroby
  • účast na auditech

Co požadujeme?

  • min. středoškolské vzdělání
  • angličtinu nebo němčinu na pokročilé úrovni
  • znalost nástrojů kvality
  • orientaci v ISO normách
  • schopnost zvládnout stresové situace

Co nabízíme?

  • 5 týdnů dovolené
  • moderní a příjemné pracovní prostředí
  • příspěvky na penzijní připojištění
  • pružnou pracovní dobu
  • možnost okamžitého nástupu

  • místo výkonu práce: okres Chrudim