JUNIOR ANALYTIK (30 - 50 000 Kč)

Neaktivní nabídka

30000 - 50000 Kč

mzdové ohodnocení

Praha hl. Město

Data, čísla, analýzy… Vyznáš se v tom? Chceš v tom být opravdu dobrý? Využij své analytické myšlení a získáš zkušenosti z různorodých projektů. Hledáme posilu do týmu tak nám zašli svůj životopis ještě dnes!

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Tvorba ad hoc analýz
  • Práce s daty a datovými sklady
  • Pravidelný reporting
  • Podíl na optimalizaci business procesů

Co požadujeme?

  • VŠ/SŠ vzdělání (ekonomické, technické)
  • MS Excel na pokročilé úrovni vč. VBA
  • Základy SQL
  • Analytické schopnosti a myšlení
  • Dobré komunikační a prezentační schopnosti
  • Anglický nebo německý jazyk výhodou

Co nabízíme?

  • Flexibilní pracovní dobu
  • Stravenky
  • Mobilní telefon, notebook
  • Pestrou náplň práce a činnosti na strategických projektech
  • Odborné školení

  • Místo výkonu práce: Praha