NÁKUPČÍ S ANGLIČTINOU

Neaktivní nabídka

35000 - 45000 Kč

mzdové ohodnocení

Nový Jičín

Chcete při své práci aktivně využívat anglický jazyk a nabyté zkušenosti v oblasti nákupu ve výrobní společnosti? Jste energická osobnost s výbornými komunikačními a vyjednávacími schopnostmi? Pak je zde příležitost právě pro Vás! Mezinárodní společnost působící v oblasti výroby průmyslové techniky obsazuje pozici: NÁKUPČÍ S ANGLIČTINOU

Pracovní náplň

  • zajištění materiálu pro potřeby výroby
  • komunikace s dodavateli
  • vedení výběrových řízení na dodavatele
  • vyjednávání obchodních podmínek
  • komunikace s výrobním oddělením
  • podílení se na plánování výroby
  • pravidelný reporting vedení společnosti

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • praxi na obdobné pozici alespoň 1 rok
  • schopnost dorozumět se v anglickém jazyce,
  • znalost MS Office a některého z ERP systému
  • pečlivost, samostatnost, ochotu se učit novým věcem

Co nabízíme?

  • zaměstnání ve stabilní mezinárodní společnosti
  • možnost aktivně využívat anglický jazyk
  • možnost osobního i profesního růstu
  • práci v dynamickém a přátelském kolektivu
  • firemní akce a školení

  • místo výkonu práce: okres Nový Jičín

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu ostrava@acjobs.cz.