JUNIOR PHP PROGRAMÁTOR

Neaktivní nabídka

35000 - 45000 Kč

mzdové ohodnocení

Brno - město

Baví tě programování v PHP a máš s tím již nějaké zkušenosti? Láká tě práce, ve které se můžeš dále rozvíjet? Chceš pracovat na velkých projektech a dále se profesně vzdělávat? Pak hledáme právě tebe! JUNIOR PHP PROGRAMÁTOR

Pracovní náplň

  • Programování webových stránek a aplikací
  • Vývoj CRM systému
  • Účast na větších webových projektech
  • Komunikace a práce v kolektivu

Co požadujeme?

  • Znalost PHP
  • Dobrá znalost JavaScript (jQuery, AJAX, JSON)
  • Zkušenosti s objektově orientovaným programováním výhodou
  • Zkušenost se Zend frameworkem výhodou
  • Schopnost a ochota dále se vzdělávat

Co nabízíme?

  • Možnost odborného vzdělávání a profesního růstu
  • Teambuildingové akce
  • Jazykové kurzy
  • Stravenky
  • Flexibilní pracovní doba
  • Pracoviště v centru Brna

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu prace@acjobs.cz.
Těšíme se na konzultaci s Vámi.