C#.NET DEVELOPER

Neaktivní nabídka

30000 - 50000 Kč

mzdové ohodnocení

Brno - město

Pojď pracovat na unikátním projektu, který ovlivní budoucnost veškeré organizace v odvětví týmových sportů. Kódit v C# .NET nebo ASP.NET je pro tebe zábava? Hledáš nové technologie, které bys mohl zdolávat? Chceš svůj čas trávit v přátelském prostředí s energií start-upu? Administrace týmu a sportovních utkání díky Tobě nikdy nebude jednodušší. Pošli Tvoje CV a připoj se k našemu týmu jako: C#. NET Programátor!

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Návrh a vývoj aplikace na administrativu sportovních utkání nad platformou .NET
  • Aktivní podílení se na nových řešeních
  • Práce v týmu zkušených developerů
  • Tvorba technické dokumentace

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ v technickém oboru
  • Zkušenost s programovacím jazykem C#. NET
  • Zkušenost s webovými technologiemi (HTML, CSS)
  • Zájem o nové technologie
  • Anglický jazyk na úrovni čtení a psaní

Co nabízíme?

  • Možnost zahraničních služebních cest
  • Jazykové a odborné kurzy jsou samozřejmostí
  • Možnost home office a samozřejmě 5 týdnů dovolené
  • Partu příjemných kolegů, kteří nezapomenou na tvé narozeniny a koupí Ti dortíček
  • Příjemnou kancelář v centru Brna

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu it@acjobs.cz.