VEDOUCÍ KVALITY

Neaktivní nabídka

od 45000 Kč

mzdové ohodnocení

Přerov

Máte zkušenosti s vedením týmu lidí a bohatou praxi z oblasti kontroly kvality? Orientujete se v nástrojích kvality a standardech? Rádi komunikujete s lidmi a domluvíte se anglicky? Hledáte pracovní příležitost, kde se budete moct dále rozvíjet a učit se něco nového? Potom na nic nečekejte a ozvěte se nám, rádi Vám nabídku blíže představíme! VEDOUCÍ KVALITY (od 45 000,-Kč)

Pracovní náplň

  • udržování systému kvality a bezpečnosti potravin
  • vedení týmu, tvorba směrnic a vnitřních předpisů
  • zodpovědnost za naplňování strategie společnosti
  • řízení průběhu auditů i reklamací

Co požadujeme?

  • VŠ – chemického či potravinářského směru
  • alespoň 2 roky praxe na obdobné pozici
  • orientaci v HACCP, ISO 9001, 22000, 14001 a IFS Food 6
  • anglický jazyk na komunikativní úrovni

Co nabízíme?

  • možnost získání zkušeností na mezinárodním trhu
  • notebook, mobilní telefon i k soukromým účelům
  • penzijní a životní připojištění
  • místo výkonu práce Olomoucký kraj

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu kariera@acjobs.cz.