KONSTRUKTÉR – INVENTOR

Neaktivní nabídka

25000 - 35000 Kč

mzdové ohodnocení

Hradec Králové

Máte SŠ/VŠ vzdělání technického zaměření a zkušenosti v oblasti CAD konstrukce? Vyznáte se v dřevěných a litinových materiálech a ovládáte program Autodesk Inventor? Chcete se podílet na vývoji nových komponentů a rozvíjet své schopnosti v české společnosti? Zašlete nám Váš životopis! Česká výrobní společnost, působící v okrese Hradec Králové, hledá do svých řad kandidáta na pozici KONSTRUKTÉR – INVENTOR.

Pracovní náplň

  • Navrhování nových modelů produktu
  • Spolupráce v rámci konstruktérského týmu
  • Úpravy produktu dle potřeb zákazníka
  • Práce s technickou dokumentací

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ technického zaměření
  • Znalost programu Autodesk Inventor
  • Zkušenosti v oblasti CAD konstrukce ve výrobní společnosti
  • Aktivní a kreativní osobnost

Co nabízíme?

  • Zázemí stabilní společnosti
  • 5 týdnů dovolené
  • Cílové odměny
  • Příspěvek na stravování

  • Místo výkonu práce je okres Hradec Králové