SPECIALISTA/TKA PRODEJE PRAHA VÝCHOD (23.000,- Kč + prémie)

Neaktivní nabídka

22000 - 25000 Kč

Baví Vás prodej a chcete se stát součástí týmu Prodejních Specialistů v oblasti nábytku, postelí a sedacích souprav? Jste komunikativní a rádi se učíte novým věcem? Rádi pracujete s lidmi a hledáte novou pracovní výzvu? Víte, jak se chovat k zákazníkovi? Pak hledáme právě Vás!!! Do naší značkové prodejny v Praze hledáme nové posily do týmu na pracovní pozici: SPECIALISTA/TKA PRODEJE PRAHA VÝCHOD (23.000,- Kč + prémie)

Pracovní náplň

  • prodej zejména postelí a pohovek
  • péče o zákazníka a prodejnu
  • poskytování profesionálního servisu a znalostí produktů
  • zajišťování příjemného prostředí prodejny
  • poskytování poradenské služby zákazníkům

Co požadujeme?

  • praxi v oboru na pozici Prodavač/ka výhodou
  • příjemné vystupování a komunikační schopnosti
  • orientaci na zákazníka
  • motivaci a chuť učit se
  • časovou flexibilitu
  • spolehlivost, otevřenost, kreativitu

Co nabízíme?

  • zajímavou práci v atraktivním prostředí
  • fixní finanční ohodnocení + provize z prodejů
  • školení v oblasti technik prodeje a znalosti produktu
  • možnost profesního i kariérního růstu
  • stravenky
  • zaměstnanecké výhody (slevy na produkty společnosti)
  • termín nástupu: IHNED nebo dle domluvy
  • místo výkonu práce: Průhonice-Čestlice

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu jobs@acjobs.cz.