PRACOVNÍK SKLADU

Neaktivní nabídka

16000 - 25000 Kč

mzdové ohodnocení

Blansko

Hledáte práci skladníka na hlavní pracovní poměr ve společnosti, která si svých zaměstnanců váží? Pak zašlete životopis na tuto nabídku práce! Úspěšná výrobní společnost hledá do svého týmu kandidáta na pozici: PRACOVNÍK SKLADU (25 000 Kč)

Reagujte! Budete mezi prvními.
Super volba, toto je firma, která ti okoření život.

Pracovní náplň

  • příjem a výdej zboží
  • kontrola zboží
  • práce s interním informačním systémem
  • práce s vysokozdvižným vozíkem
  • inventury

Co požadujeme?

  • SOU/SŠ vzdělání
  • zkušenosti na pozici skladníka
  • samostatný a zodpovědný přístup
  • znalost práce na PC
  • průkaz řidiče VZV
  • řidičský průkaz sk. B

Co nabízíme?

  • stabilní práci ve dvousměnném provozu
  • 13. mzdu
  • 5 týdnů dovolené
  • možnost stravovat se v závodní jídelně
  • práci v čistém a moderním prostředí
  • místo výkonu práce: Brno venkov

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu jobs@acjobs.cz.