ASISTENT/KA S AJ A NJ

Neaktivní nabídka

25000 - 30000 Kč

Jste komunikativní, organizačně schopná, spolehlivá a osoba? Vystudoval/a jste SŠ nebo VŠ technického či obchodního zaměření a chcete se uplatnit jako ASISTENT/KA, který/á bude při práci aktivně využívat anglický i německý jazyk? Máte z obdobné pozice již nějaké zkušenosti? Tak mi zašlete svůj životopis a staňte se součástí příjemného pracovního kolektivu! Významná vývojová a výrobní společnost přijme nyní do svého týmu ASISTENTA nebo ASISTENTKU S AJ A NJ (25-30.000,- Kč).

Pracovní náplň

  • Vedení kanceláře
  • Plánování harmonogramu projektového manažera
  • Zpracování obchodní korespondence, řešení objednávek
  • Plánování služebních cest manažera
  • Příprava dokumentů k fakturaci, kontrola fakturace

Co požadujeme?

  • Anglický a německý jazyk – jeden z nich na komunikativní úrovni
  • SŠ nebo VŠ technického nebo obchodního zaměření
  • Praxi alespoň 1 rok z pozice asistentky
  • Orientaci v MS Office
  • Spolehlivou a organizačně schopnou osobu

Co nabízíme?

  • Služební notebook a telefon
  • Jazykové kurzy
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Příspěvky na stravování
  • Smlouvu na dobu neurčitou, po zapracování

  • Místo výkonu práce: Brno