VEDOUCÍ ZAKÁZEK – STROJAŘ

Neaktivní nabídka

45000 - 55000 Kč

mzdové ohodnocení

Kutná Hora

Máte SŠ/VŠ vzdělání v oblasti strojírenství a praxi v oblasti technické přípravy výroby? Bez problémů komunikujete v anglickém nebo německém jazyce a chcete mít možnost jazyk pravidelně využívat? Láká Vás komunikace se zákazníky v průběhu celé zakázky? Orientujete v některém z CAD programů a chcete spojit svojí další kariéru s rozmanitostí zakázkové výroby? Zašlete nám Váš životopis! Česká výrobní společnost, působící v okrese Kutná Hora, hledá do svých řad kandidáta na pozici VEDOUCÍ ZAKÁZEK – STROJAŘ.

Pracovní náplň

  • Komunikace se zákazníky v průběhu zakázky
  • Spolupráce s výrobou při navrhování technických řešení
  • Kooperace s obchodním oddělením při kalkulaci cen
  • Úzká spolupráce s konstrukčním oddělením
  • Odpovědnost za bezproblémový průběh zakázky

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ strojírenského zaměření
  • Komunikativní znalost anglického nebo německého jazyka
  • Znalosti v oblasti technologické přípravy výroby
  • Znalost některého z CAD programů
  • Velmi dobré komunikační a organizační schopnosti

Co nabízíme?

  • Zázemí stabilní společnosti
  • Příspěvek na dopravu
  • Příspěvek na stravování
  • Cílové odměny
  • Mobilní telefon a notebook

  • Místo výkonu práce je v okrese Kutná Hora