ŘEDITEL V OBCHODNÍ SPOLEČNOSTI

Neaktivní nabídka

60000 - 80000 Kč

mzdové ohodnocení

Praha-východ

Jste přirozeně vůdčí typ s orientací na výsledek? Jste připraveni převzít vedení a chod rodinné firmy s 25 zaměstnanci a dále se podílet na jejím růstu? Obchodní jednání se zahraničními partnery v anglickém nebo německém jazyce pro Vás nejsou překážkou? Pak je tato pozice určena právě Vám!! Česká obchodně-výrobní elektrotechnická společnost s dlouholetou tradicí na trhu hledá kandidáta na pozici: ŘEDITEL V OBCHODNÍ SPOLEČNOSTI (60-80.000,- Kč)

Pracovní náplň

  • vedení rodinné firmy, která má kolem 25 zaměstnanců
  • strategické řízení společnosti v rámci obchodních aktivit v ČR
  • přímá zodpovědnost za obchodní oddělení, nákup, výrobu i finance
  • zodpovědnost za nastavování ekonomických cílů
  • nastavování a optimalizace procesů
  • rozvoj vztahů s důležitými obchodními partnery
  • jednání s top zákazníky v ČR i zahraničí
  • přímá komunikace s jednatelem společnosti

Co požadujeme?

  • VŠ vzdělání ideálně ekonomického nebo technického směru
  • víceleté zkušenosti na obdobné pozici s prokazatelnými výsledky
  • anglický nebo německý jazyk na pokročilé úrovni (slovem i písmem)
  • přirozenou autoritu, vůdčí schopnosti, obchodní dovednosti
  • uživatelská znalost MS Office
  • řidičský průkaz sk. B

Co nabízíme?

  • měsíční a roční bonusy
  • auto i k soukromým účelům
  • 4 týdny dovolené
  • příspěvek na stravování
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • termín nástupu: dle domluvy
  • místo výkonu práce: Praha-východ