LEAN SPECIALISTA - BRNO MĚSTO

Chcete se podílet na zlepšování procesů ve výrobní společnosti? Ovládáte nástroje štíhlé výroby, jste analytik a flexibilní člověk, který se nebojí nových výzev? Chcete aktivně využívat anglický jazyk a pracovat na velmi zajímavých projektech pro jednu z nejúspěšnějších společností v Jihomoravském kraji? Pokud chcete novou pracovní výzvu, tak mi zašlete svůj životopis a začněte pracovat jako LEAN SPECIALISTA!

Vybrali jste si zaměstnavatele, který využívá nejmodernějších technologií!

Pracovní náplň

  • Sběr dat a mapování procesů
  • Provádění analýzy procesních výkonů
  • Zlepšování procesů
  • Změnová řízení a zaškolování v oblasti zlepšování
  • Zlepšování kvality

Co požadujeme?

  • VŠ strojírenského oboru
  • Praxi na obdobné pozici
  • Znalost nástrojů štíhlé výroby
  • Anglický jazyk na komunikativní úrovni
  • Schopnost vést projekty

Co nabízíme?

  • Flexibilní pracovní dobu
  • Možnost absolvování jazykových kurzů
  • Příspěvky na pojištění
  • Moderní pracovní prostředí
  • Příspěvky na stravování
  • Podporu při sportu

  • Místo výkonu práce: Brno

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu engineering@acjobs.cz.