ÚDRŽBÁŘ – MECHANIKA/ELEKTRO

Máte vzdělání elektrotechnického směru a libujete si v kutání ve strojích? Pokud se nacházíte v situaci, kdy Vás zajímají nové pracovní nabídky, zašlete nám Vám životopis jako reakci na tento inzerát: ÚDRŽBÁŘ – MECHANIKA/ELEKTRO

Pracovní náplň

  • Údržba elektro částí strojních zařízení
  • Preventivní péče o výrobní zařízení
  • Odstranění poruch zařízení ve výrobním provozu
  • Kontakt s dodavateli náhradních dílů
  • Jednou za 14 dní pohotovost

Co požadujeme?

  • Středoškolské vzdělání se zaměřením na elektro
  • Praxi na pozici technika údržby ve výrobě
  • Kvalifikaci dle vyhlášky elektro
  • Zápal pro kutání ve strojích

Co nabízíme?

  • Zodpovědnou a samostatnou pozici v mezinárodní společnosti
  • Náborový příspěvek
  • Týden dovolené navíc
  • Příspěvek na dojíždění
  • Příspěvek na stravování
  • Místo výkonu práce: práce v Olomouckém kraji