VEDOUCÍ LOGISTIKY s NJ a AJ (35-45.000,- Kč)

Neaktivní nabídka

35000 - 45000 Kč

mzdové ohodnocení

Praha hl. Město

Máte alespoň krátkodobé zkušenosti v logistice nebo s vedením lidí? Rádi byste se dále v těchto oblastech rozvíjeli? Uvítáte možnost každodenní komunikace v německém i anglickém jazyce se zahraničními obchodními partnery? Pak hledáme právě Vás! Mezinárodní společnost hledá posilu do oddělení logistiky na pozici: VEDOUCÍ LOGISTIKY s NJ a AJ (35-45.000,- Kč)

Pracovní náplň

  • vedení a motivace zaměstnanců
  • plánování, budování a zlepšování logistických procesů
  • personalistika a recruitment
  • rozdávání úkolů podřízeným
  • komunikace se zákazníky, řešení jejich požadavků
  • řešení ad hoc úkonů a vzniklých problémů
  • pravidelný reporting

Co požadujeme?

  • minimálně středoškolské vzdělání
  • víceleté zkušenosti v oblasti vedení nebo logistiky
  • německý i anglický jazyk - pokročilou znalost
  • perfektní organizační schopnosti
  • samostatnost, zodpovědnost, komunikativnost

Co nabízíme?

  • práci v mezinárodní silné společnosti
  • možnost dlouhodobého kariérního i profesního růstu
  • týden dovolené navíc
  • sick days
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • příspěvek na sportovní a jiné volnočasové aktivity
  • stravenky
  • nástup možný IHNED (nebo dle domluvy)
  • pracoviště: Praha 5

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu jobs@acjobs.cz.