FINANČNÍ ÚČETNÍ s AJ Praha

Neaktivní nabídka

28000 - 35000 Kč

mzdové ohodnocení

Praha hl. Město

Jste pečliví a baví Vás práce s čísly, fakturami, doklady a chtěli byste se stát součástí účetního oddělení v mezinárodní společnosti? Máte zkušenost na pozici účetní? Pak je tato pozice určena právě Vám!! Nadnárodní přepravní společnost hledá posilu do svého týmu na pozici: ASISTENT/KA do účtárny – i pro absolventy (25-32.000,- Kč)

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • zpracování účetních dokladů
  • zadávání účetních dat do počítače
  • příjem a kontrola a faktur
  • administrativní podpora účetního oddělení
  • komunikace s dalšími odděleními společnosti

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • znalost anglického jazyka na komunikativní úrovni
  • MS Excel na uživatelské úrovni
  • praxe v oboru účetnictví
  • ochotu učit se novým věcem
  • flexibilitu, samostatnost, pečlivost

Co nabízíme?

  • zázemí nadnárodní společnosti
  • týden dovolené navíc
  • stravenky
  • možnost dalšího vzdělávání
  • nástup možný IHNED (nebo dle domluvy)
  • místo výkonu práce: Praha 10

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu praha@acjobs.cz