TEAMLEADER ODDĚLENÍ LOGISTIKY A NÁKUPU

Neaktivní nabídka

40000 - 50000 Kč

mzdové ohodnocení

Ústecký kraj

Mezinárodní firma hledá vhodného uchazeče na pozici Teamleadera do odd. logistiky a nákupu. Máte-li zkušenosti, které odpovídají požadavkům, neváhejte a pošlete nám Váš strukturovaný životopis. MÍSTO VÝKONU PRÁCE: BÍLINA

Pracovní náplň

  • Vedení týmů odd. logistiky a nákupu
  • Řízení a optimalizace skladových zásob
  • Zajištění nákupu pro výrobu
  • Příprava rozpočtu oddělení na dané období
  • Odpovědnost za sklad
  • Outsourcing dopravních služeb

Co požadujeme?

  • VŠ vzdělání
  • Schopnost efektivní otevřené komunikace
  • Praxe ve výrobní společnosti podmínkou, nejlépe automotive
  • Délka praxe v nákupu a logistice 3-5 let
  • AJ – pokročilý, denní komunikace
  • Samostatnost v rozhodování, spolehlivost
  • Čistý trestní rejstřík
  • Znalost práce v programu SAP

Co nabízíme?

  • Příležitost práce v nadnárodní společnosti
  • Zajímavé platové podmínky
  • Odborná školení
  • Využití jazykových znalostí
  • 5 týdnů dovolené
  • Příspěvek na stravu
  • Příspěvek na penzijní připojištění