TECHNIK KONTROLY KVALITY

mzdové ohodnocení

Břeclav

Baví Vás práce v kvalitě? Máte v této oblasti prokazatelné zkušenosti a poohlížíte se po změně? Znáte dobře výrobní procesy a práce s výkresovou dokumentací Vám nečiní problémy? Láká Vás pracovat pro moderní společnost v jižní části Jihomoravského kraje na pozici TECHNIK KONTROLY KVALITY? Pak nám pošlete Váš životopis! Perspektivní společnost s mezinárodní působností hledá do svého mladého týmu kolegu na pozici: TECHNIK KONTROLY KVALITY

Pracovní náplň

  • kontrola kvality ve výrobě
  • analýza výsledků naměřených dat
  • pomoc při řešení zákaznických reklamací
  • spolupráce s výrobou, údržbou, engineeringem
  • možnost přesměrování na práci v laboratoři

Co požadujeme?

  • vzdělání technického směru
  • praxi na obdobné pozici ve výrobě
  • znalost anglického jazyka výhodou
  • orientaci ve výkresové dokumentaci
  • znalost výroby a výrobních procesů

Co nabízíme?

  • práci v moderním prostředí nadnárodní společnosti
  • závodní stravování, kafeterie
  • kurzy jazyka, další odborné vzdělávání
  • firemní akce, dny dovolené navíc
  • příspěvek na dojíždění a relokaci

  • místo výkonu práce: jižní část Jihomoravského kraje