SENIOR KONSTRUKTÉR

Neaktivní nabídka

35000 - 55000 Kč

Máte zkušenosti s návrhem a konstrukcí dílů? Zajímáte se o nové pracovní výzvy? Neváhejte nás kontaktovat! Významná automotive společnost rozšiřuje svůj centrální R&D tým a obsazuje pozici SENIOR KONSTRUKTÉR s NJ/AJ!!

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • navrhování a konstrukce plastových/kovových dílů v programu CATIA V5 nebo NX
  • tvorba výkresové dokumentace v 3D
  • podpora kolegů na juniorské pozici
  • provádění celkových analýz na výrobcích
  • poskytování a shromažďování dat v PDM systému

Co požadujeme?

  • zkušenosti s navrhováním a konstrukcí v programu CATIA/NX
  • SŠ/VŠ vzdělání – technického směru
  • znalost německého nebo anglického jazyka min. na mírně pokročilé úrovni
  • zodpovědný přístup k práci
  • pečlivost, komunikativnost, týmovou spolupráci

Co nabízíme?

  • PLNĚ HRAZENÝ PŘÍSPĚVEK NA DOJÍŽDĚNÍ
  • 5 týdnů dovolené + sick days
  • zajímavé finanční ohodnocení včetně 13. a 14. mzdy a pravidelné roční navyšování mzdy
  • pracovní smlouvu na dobu neurčitou
  • možnost pracovat na vývoji produktu od A do Z
  • kariérní růst a propracovaný systém vzdělávání
  • příspěvek na stravování a penzijní připojištění

  • lokalita pracoviště: Tachovsko