TECHNICKÁ PODPORA

Neaktivní nabídka

25000 - 35000 Kč

Baví Vás pracovat ve virtualizovaném prostředí a chcete se věnovat správě sítí a Windows serverů? Jste manuálně zruční a dokážete vyřešit nastalé problémy? Potom neváhejte a zašlete nám Váš životopis! TECHNICKÁ PODPORA

Pracovní náplň

  • Správa počítačových sítí
  • Administrace MS SQL databáze
  • Servis tiskáren a skenerů
  • Psaní jednoduchých skriptů

Co požadujeme?

  • Zkušenosti s prací ve virtualizovaném prostředí
  • Orientaci ve Windows serverech
  • Základní znalost programování
  • Ochotu cestovat po republice

Co nabízíme?

  • Poskytování školení a zajišťování certifikací
  • Možnost užívání služebního automobilu k soukromým účelům
  • Mobilní telefon a notebook
  • 5 týdnů dovolené

  • Místo výkonu práce: Brno

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu it@acjobs.cz.