DB SPECIALISTA

Neaktivní nabídka

30000 - 40000 Kč

mzdové ohodnocení

Brno

Máte zkušenosti s DB a datovými sklady? Chcete pracovat na zajímavých projektech? Staňte se členem našeho multikulturního týmu! Do úspěšné a prosperující společnosti hledáme vhodného kandidáta na pozici: DB SPECIALISTA

Pracovní náplň

  • Práce na rozvoji řešení datových skladů
  • Archivace databází
  • Testování a analýza portálu do provozu
  • Práce na marketingovém modulu

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání technického zaměření
  • Znalost SQL, T-SQL
  • Znalost programovacího jazyka C# - čtení, psaní kódu
  • Ochotu učit se novým věcem

Co nabízíme?

  • Práce s moderními technologiemi
  • Pružnou pracovní dobu, jógu a masáže na pracovišti
  • Příjemné a neformální prostředí
  • Širokou škálu skvělých benefitů

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu it@acjobs.cz.