TECHNICKÁ PODPORA SERVISU s AJ

Neaktivní nabídka

38000 - 48000 Kč

Máte vzdělání strojního nebo elektrotechnického zaměření a praxi v oblasti servisu a údržby strojních zařízení? Jste technicky zdatný člověk a domluvíte se anglicky? Láká Vás práce na pozici TECHNICKÁ PODPORA SERVISU s AJ v Brně? Pak nám zašlete Váš životopis! Moderní a dynamická mezinárodní strojírenská společnost hledá v rámci rozšíření týmu nového kolegu na pozici: TECHNICKÁ PODPORA SERVISU s AJ (38-48.000,- Kč)

Pracovní náplň

  • Zajištění technické podpory pro servisní techniky
  • Koordinace techniků při instalaci nových strojů
  • Technické poradenství při řešení problémů
  • Podpora při výběru správných náhradních dílů
  • Komunikace se zahraniční centrálou a se zákazníky

Co požadujeme?

  • SŠ/VOŠ/VŠ strojního nebo elektrotechnického zaměření
  • Praxi na pozici servisního technika/technika údržby strojů
  • Komunikativní znalost anglického jazyka podmínkou
  • Orientaci ve výkresech (elektro/mechanika/pneumatika/hydraulika)
  • Technickou zdatnost, manuální zručnost, samostatnost

Co nabízíme?

  • Zajímavou práci ve stabilní mezinárodní společnosti
  • Služební auto i k osobním účelům
  • Týden dovolené navíc, firemní akce
  • Odborné vzdělávání, jazykové kurzy
  • Příspěvek na stravování
  • Místo výkonu práce: Brno