JAVA DEVELOPER PRO BACK-END

Neaktivní nabídka

45000 - 55000 Kč

mzdové ohodnocení

Brno - město

Máte praktickou zkušenost s programovacím jazykem Java? Baví Vás programování a máte chuť podílet se na zajímavých projektech? Rádi byste spolupracovali se zahraničními týmy vývojářů? Potom hledáme právě Vás! JAVA DEVELOPER PRO BACK-END

Pracovní náplň

  • Vývoj projektů v programovacím jazyce Java
  • Práce v rámci agilní metodiky
  • Spolupráce se zahraničními týmy vývojářů
  • Tvorba technické dokumentace

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ technického zaměření
  • Zkušenost s vývojem v Java EE
  • Znalost frameworku Spring
  • Komunikativní znalost anglického jazyka
  • Orientici v SQL, UML, UI, Linuxu a REST

Co nabízíme?

  • Nástupní a roční bonusy
  • 25 dní dovolené, 3 sick days, 3 bridge days
  • Možnost Home office
  • PC a mobil i k soukromému využití
  • Systém akciového programu

  • Místo pracoviště: Brno

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu it@acjobs.cz.