KONSTRUKTÉR VE STROJÍRENSTVÍ

Neaktivní nabídka

35000 - 45000 Kč

Máte zkušenosti v programu CATIA V5? Přemýšlíte o změně zaměstnání? Chcete pracovat ve strojírenské společnosti a podílet se na zahraničních projektech? Pak je pozice KONSTRUKTÉR VE STROJÍRENSTVÍ přímo pro Vás!

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • práce v konstrukčním 3D programu
  • provádění mechanických výpočtů
  • komunikace se zákazníky při specifikaci požadavků a změn
  • spolupráce s projektovým týmem
  • tvorba dokumentace

Co požadujeme?

  • znalost programu CATIA V5 nebo zkušenosti konstruování ve 3D programech
  • středoškolské nebo vysokoškolské vzdělání
  • anglický jazyk na lepší mírně pokročilé úrovni

Co nabízíme?

  • flexibilní začátek a konec pracovní doby
  • příspěvek na penzijní nebo životní připojištění
  • 5 týdnů dovolené
  • stravenky nebo možnost závodního stravování
  • vzdělávací kurzy
  • firemní akce

  • místo výkonu práce: Plzeň

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu plzen@acjobs.cz.