PROGRAMÁTOR ROBOTŮ - JUNIOR

Neaktivní nabídka

25000 - 30000 Kč

Končí Vám studium a hledáte společnost, která Vám dá prostor pro zaučení? Získal jste v rámci studia alespoň základní zkušenosti s robotikou? Pak neváhejte a zašlete nám svůj životopis. Strojírenská společnost zabývající se montáží jednoúčelových strojů hledá kolegu pro Prahu, Mladou Boleslav a Litoměřice na pozici: PROGRAMÁTOR ROBOTŮ - JUNIOR (25-30.000,- Kč)

Pracovní náplň

  • Programování robotů (on-line, off-line)
  • Spolupráce s kolegy při oživení robotů
  • Práce s technickou dokumentací
  • 10 dní na cestách, 4 dny volna
  • Služební cesty v rámci ČR a Evropy

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ technické vzdělání
  • Praxe s programováním robotů - výhodou
  • Znalost programu FANUC/KUKA/ABB/apod. - výhodou
  • Řidičský průkaz sk. B - aktivní řidič
  • Mírně pokročilou znalost angličtiny/němčiny

Co nabízíme?

  • 25 dní dovolené, jazykové kurzy
  • Příspěvek na stravování
  • Stabilní prostředí velké společnosti
  • Přátelský kolektiv, prostor pro růst
  • Místo výkonu: Praha, Mladá Boleslav, Litoměřice

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu engineeringpraha@acjobs.cz. Těšíme se na konzultaci s Vámi!