SPECIALISTA DODAVATELSKÉ KVALITY S AJ

Neaktivní nabídka

35000 - 60000 Kč

mzdové ohodnocení

Ústí nad Orlicí

Máte zkušenosti s dodavatelskou kvalitou pro výrobní společnost? Nevadí Vám výjezdy do zahraničí? Mluvíte plynule anglicky a chcete pracovat pro společnost se silným zázemím? Napište a my Vám pomůžeme najít práci snů! Mezinárodní výrobní společnost, sídlící v okrese Ústí nad Orlicí, hledá posilu do svého týmu na pozici: SPECIALISTA DODAVATELSKÉ KVALITY S AJ

Pracovní náplň

  • Zodpovědnost za správné dodávky strojních komponentů
  • Řešení technických analýz
  • Implementace nápravných opatření
  • Návrhy akčních plánů
  • Služební cesty

Co požadujeme?

  • min. SŠ vzdělání
  • Praxi v dodavatelské kvalitě ve výrobní společnosti
  • Komunikativní znalost angličtiny
  • Ochotu cestovat
  • Časovou flexibilitu, komunikativnost, pečlivost

Co nabízíme?

  • Možnost cestovat
  • 5 týdnů dovolené
  • Roční prémie a bonusy, diety
  • Příspěvek na ubytování
  • Firemní akce

  • Místo výkonu práce: okres Ústí nad Orlicí