OBLASTNÍ MANAŽER PRODEJE

Neaktivní nabídka

30000 - 50000 Kč

Jste technicky zdatný typ s vyjednávacími schopnostmi? Ovládáte angličtinu na úrovni rodilého mluvčího a máte analytické myšlení? Chcete se realizovat v průmyslovém odvětví? Máte zkušenosti s prodejem a s B2B a B2C? Tak mne neváhejte kontaktovat. Společnost s dlouholetou tradicí působící v průmyslovém sektoru hledá kolegu do týmu, a to na pozici OBLASTNÍ MANAŽER PRODEJE (30000 Kč - 50000 Kč)

Pracovní náplň

  • zpracování obchodně technických dokumentů a nabídek
  • vyhledávání nových partnerů a zákazníků (B2B a B2C)
  • vedení, motivace a rozvoj svého týmu
  • zodpovědnost za realizaci zakázek
  • uzavírání smluv s klienty
  • pravidelný reporting vedení společnosti

Co požadujeme?

  • minimálně bakalářské vzdělání
  • anglický jazyk slovem i písmem
  • znalost energetiky výhodou
  • vyjednávací typ s obchodními schopnostmi
  • schopnost analytického uvažování
  • ochotu cestovat do zahraničí

Co nabízíme?

  • stabilní zázemí v podobě stále se rozvíjející společnosti
  • možnost využití home office
  • stravenky
  • možnost vzdělávání
  • profesní růst
  • místo výkonu práce: Třebíč, Praha