ŘEDITEL OBCHODNĚ-VÝROBNÍ SPOLEČNOSTI

Neaktivní nabídka

70000 - 90000 Kč

mzdové ohodnocení

Praha-východ

Jste obchodně zaměřená osobnost s tahem na branku a přirozenou autoritou? Jste připraveni převzít vedení a chod společnosti s cca 25 zaměstnanci a dále se podílet na jejím rozvoji a růstu? Dokážete vést obchodní jednání ideálně v anglickém případně v německém jazyce? Pak hledáme právě Vás!! Dlouhodobě rostoucí obchodně-výrobní společnost v oblasti elektroinstalací s dlouholetou působností na trhu hledá vhodného kandidáta na pozici: ŘEDITEL OBCHODNĚ-VÝROBNÍ SPOLEČNOSTI (70-90.000,- Kč)

Pracovní náplň

  • vedení celé firmy o cca 25 zaměstnancích působící v elektrotechnické oblasti
  • zodpovědnost za divizi nákupu, obchodu, výroby a financí
  • strategické řízení společnosti
  • návrhy na optimalizaci aktuálně nastavených procesů
  • nastavování ekonomických cílů, obchodních plánů a jejich vyhodnocení
  • jednání s klíčovými zákazníky v ČR i zahraničí (evropské země)
  • upevnění a další rozvoj vztahů s důležitými obchodními partnery
  • spolupráce a komunikace s majitelem společnosti
  • analýzy a průzkum trhu

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání ideálně ekonomického nebo technického směru
  • víceleté zkušenosti na obdobné pozici s prokazatelnými výsledky
  • anglický nebo německý jazyk na pokročilé úrovni (slovem i písmem)
  • výborné vůdčí schopnosti, obchodní dovednosti a drive
  • MS Office uživatelská znalost
  • řidičský průkaz sk. B

Co nabízíme?

  • měsíční a roční bonusy dle stanovených KPIs
  • auto i k soukromým účelům
  • 4 týdny dovolené
  • stravenky
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • možnost občasné práce z home office
  • termín nástupu: dle domluvy
  • místo výkonu práce: Praha-východ

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu praha@acjobs.cz.