DevOps SPECIALISTA

Neaktivní nabídka

40000 - 60000 Kč

mzdové ohodnocení

Brno - město

Chtěli byste se podílet na vývoji moderních aplikací? Nechcete mít monotónní práci a baví Vás navrhovat vhodná řešení? Zašlete nám Váš životopis! DevOps SPECIALISTA

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Podpora CRM týmu
  • Nastavení webových aplikací
  • Tvorba nástrojů pro programování
  • Automatizace infrastruktury a aplikací
  • Komunikace s konzultanty a týmem vývojářů

Co požadujeme?

  • Znalost skriptovacího jazyka PowerShell
  • Znalost Microsoft SQL platformy
  • Zkušenosti s Web Services
  • Anglický jazyk na komunikativní úrovni
  • Zkušenost s konfigurací Windows serveru

Co nabízíme?

  • Spolupráci na mezinárodních projektech
  • Propracovaný systém školení
  • 5 týdnů dovolené a sick days
  • Pružnou pracovní dobu
  • Mobilní telefon a notebook pro osobní využívání

  • Místo výkonu práce: Brno

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu it@acjobs.cz.