NÁKUPČÍ NEPŘÍMÉHO MATERIÁLU

Neaktivní nabídka

35000 - 50000 Kč

mzdové ohodnocení

Břeclav

Láká Vás práce v mezinárodní společnosti, která je světovým lídrem se svém oboru? Vidíte své další profesní směřování v oblasti nákupu? Hovoříte anglicky? Pak hledáme právě Vás! Mezinárodní společnost právě obsazuje pozici NÁKUPČÍ NEPŘÍMÉHO MATERIÁLU

Pracovní náplň

  • zodpovědnost za nákup nepřímého materiálu a služeb (energie, spotřební materiál)
  • vyjednávání smluvních podmínek s dodavateli, komunikace s dodavateli a jejich hodnocení
  • hledání cest k dosažení snížení nákladů, zvýšení kvality či zlepšení procesů
  • příprava výběrových řízení a aukcí
  • tvorba reportů o nákladech

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • zkušenost s nákupem či supply chain managementem
  • pokročilou znalost anglického jazyka
  • zkušenost s výběrovými řízeními, aukcemi výhodou
  • výborné komunikační dovednosti

Co nabízíme?

  • zázemí stabilní společnosti
  • flexibilní pracovní dobu
  • příspěvek na dojíždění
  • firemní akce
  • závodní stravování
  • příspěvek na jazykové vzdělávání
  • místo výkonu práce: Břeclavsko

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu jobs@acjobs.cz.