STRATEGICKÝ NÁKUPČÍ

Neaktivní nabídka

70000 - 80000 Kč

Hledáte zajímavou práci na pozici Strategický nákupčí? Chcete pracovat pro mezinárodní úspěšnou společnost? Baví Vás cestovat? Chcete při práci využívat angličtinu? Pak hledáme právě Vás! Významná výrobní a vývojová společnost hledá do svého týmu nového kolegu/kolegyni na pozici: 70-80.000,- Kč)

Pracovní náplň

  • Strategické plánování nákupu
  • Výběrová řízení na dodavatelské firmy dle aktuálních projektů
  • Vyjednávání smluvních podmínek
  • Rozvoj kvality dodavatelů
  • Komunikace napříč společností

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • Praxi v oblasti strategického nákupu
  • Anglický jazyk na pokročilé úrovni – komunikace se zahraničními dodavateli
  • Vynikající vyjednávací a komunikační schopnosti
  • Analytické myšlení

Co nabízíme?

  • Zajímavou práci pro nadnárodní společnost, možnost profesního růstu
  • Pružnou pracovní dobu
  • Možnost jazykového vzdělávání
  • Moderní a příjemné pracovní prostředí
  • Příspěvky na stravování

  • Místo výkonu práce: Brno

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu bs@acjobs.cz.