ZKUŠENÝ PROGRAMÁTOR ROBOTŮ

Máte zkušenosti s programováním robotů? Hledáte stabilního zaměstnavatele a služební cesty pro Vás nejsou překážkou? Pak neváhejte a zašlete nám svůj životopis! Strojírenská společnost s pevným zázemím hledá kolegu pro Prahu, Mladou Boleslav a Litoměřice na pozici: ZKUŠENÝ PROGRAMÁTOR ROBOTŮ

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Programování robotů (off-line, on-line)
  • Uvedení robota do provozu
  • Práce s technickou dokumentací
  • 10 dní na cestách, 4 dny volna
  • Služební cesty po ČR a Německu
  • Spolupráce s kolegy při zprovoznění stroje

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ technické vzdělání, obor automatizace – výhodu
  • Mírně pokročilou znalost angličtiny/němčiny
  • Prokazatelnou praxi s programováním robotů
  • Znalost programu FANUC/KUKA/ABB/SIMATIC
  • Řidičský průkaz skupiny B – aktivní řidič
  • Samostatnost, ochotu cestovat a pracovat v týmu

Co nabízíme?

  • 25 dní dovolené
  • Roční finanční bonusy
  • Možnost jazykových kurzů
  • Notebook, případně mobilní telefon
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na životní připojištění
  • Zázemí stabilní společnosti
  • Prostor pro kariérní i osobní růst

  • Nástup: ihned
  • Místo výkonu: Praha, Mladá Boleslav, Litoměřice

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu engineeringpraha@acjobs.cz. Těšíme se na konzultaci s Vámi!