ZKUŠENÝ PROJEKTANT MaR

Jste zkušený projektant MaR? Hledáte stabilní práci v Brně? Ovládáte německý nebo anglický jazyk alespoň na základní úrovni? ANO, pak jste to Vy, koho hledáme! Úspěšná společnost, jednička v oblasti průmyslové automatizace přijme do svého týmu zkušeného kandidáta na projektování MaR!

Pracovní náplň

  • projektování v oblasti MaR (měření a regulace)
  • zpracování všech stupňů projektové dokumentace
  • spolupráce při tvorbě standardů
  • technická podpora při tvorbě nabídek a aktivní jednání se zákazníky
  • zajištění technického dozoru

Co požadujeme?

  • min. SŠ vzdělání se zaměřením na elektro nebo průmyslovou automatizaci
  • odbornou způsobilost podle vyhl. 50 § 6, 10
  • praxi v oboru min. 2 roky
  • velmi dobrou znalost PC a programů, například Eplan nebo AutoPlan
  • alespoň základní znalost německého nebo anglického jazyka
  • Řidičský průkaz sk. B

Co nabízíme?

  • stabilní a dlouhodobé zaměstnání
  • motivující finanční ohodnocení
  • jazykové kurzy a další vzdělávání
  • týden dovolené navíc
  • příspěvek na stravování
  • lokalita: Brno