HR SPECIALISTA

Neaktivní nabídka

40000 - 45000 Kč

mzdové ohodnocení

Praha-východ

Máte zkušenosti s recruitmentem a HR marketingem? Vaše angličtina je na výborné úrovni a chcete ji i nadále používat na denní bázi? Chcete se stát součástí úspěšné automobilové společnosti? Pak hledáme právě Vás!! Nadnárodní výrobní automotive společnost hledá posilu do svého týmu na pozici: HR SPECIALISTA

Pracovní náplň

  • budování značky společnosti
  • nastavování strategie, konceptu, zacílení
  • výběr nástrojů HR Marketingu
  • sledování trendů v oblasti náborů
  • zjišťování spokojenosti zaměstnanců

Co požadujeme?

  • zkušenosti s HR Marketingem
  • zkušenosti s nábory
  • výbornou znalost Anglického jazyka- denní komunikace
  • odolnost vůči stresu
  • samostatnost a organizační talent

Co nabízíme?

  • práci v mezinárodním prostředí
  • týden dovolené navíc a 5 dní sick days
  • finanční příspěvky na sport, dovolenou
  • stravenky
  • bohatý systém benefitů

  • místo výkonu Praha -východ

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu finance@acjobs.cz.