MANAŽER KVALITY

Neaktivní nabídka

od 50000 Kč

mzdové ohodnocení

Brno - město

Máte manažerské zkušenosti a bohatou praxi z oblasti kontroly kvality? Orientujete se v nástrojích kvality a standardech? Rádi komunikujete s lidmi a domluvíte se anglicky? Hledáte pracovní příležitost, která Vám nabídne manažerskou pozici odpovídající Vašim znalostem a zkušenostem? Potom na nic nečekejte a ozvěte se nám, rádi Vám nabídku blíže představíme! MANAŽER KVALITY (OD 50 000 Kč)

Pracovní náplň

  • zodpovědnost za kvalitu v rámci celé společnosti
  • vedení týmu pracovníků v rámci dvou oddělení (QC, QA)
  • provádění interních i externích auditů, příprava na FDA
  • řízení systému jakosti dle platné legislativy
  • kontrola správnosti dokumentace a řízení odchylek

Co požadujeme?

  • zkušenost z manažerské pozice v oblasti kvality
  • znalost ISO 13485, ISO 9001 a GMP PODMÍNKOU
  • VŠ vzdělání, znalost anglického jazyka na pokročilé úrovni
  • zkušenosti s FDA audity VELKOU VÝHODOU
  • komunikativnost, dobrou argumentaci a manažerské schopnosti

Co nabízíme?

  • manažerskou pozici a perspektivní pracovní uplatnění
  • finanční ohodnocení odpovídající Vašim zkušenostem
  • 5 týdnů dovolené, příspěvek na stravování
  • nástup možný IHNED nebo dle dohody
  • místo pracoviště: Jihomoravský kraj