PRODUKTOVÝ INŽENÝR – PRO ABSOLVENTY

Neaktivní nabídka

30000 - 40000 Kč

mzdové ohodnocení

Ústecký kraj

Vystudovali jste školu technického zaměření, hovoříte anglicky nebo německy a chcete svoji profesní kariéru zahájit v úšpěšné zahraniční společnosti a podílet se na jejím dalším rozvoji? Pak neváhejte a kontaktujte nás!

Pracovní náplň

  • rozvoj zákaznické sítě
  • zpracování nabídek
  • vedení obchodních jednání
  • technické poradenství

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ technického zaměření
  • aktivní znalost AJ/NJ
  • velmi dobré komunikační schopnosti
  • ochotu učit se novým věcem

Co nabízíme?

  • příjemné pracovní zázemí silné nadnárodní společnosti
  • motivující finanční ohodnocení s pohyblivou složkou dle dosažených výsledků
  • perspektivní zaměstnání s možností seberealizace a profesního růstu
  • technicky zajímavé produkty s potenciálem na trhu
  • technická, obchodní a jazyková školení v Čechách i v zahraničí

  • pracoviště okres Ústí nad Labem