TECHNIK BOZP – AUTOMOTIVE

Neaktivní nabídka

32000 - 36000 Kč

mzdové ohodnocení

Pardubice

Máte SŠ/VŠ vzdělání technického zaměření a praxi v oblasti BOZP ve výrobní společnosti? Orientujete se v standardech a předpisech v oblasti bezpečnosti práce? Chcete spolupracovat na projektech v oblasti změn zařízení a pracovního prostředí? Chcete se podílet na zlepšování systému řízení BOZP ve významné mezinárodní společnosti? Zašlete nám Váš životopis! Mezinárodní společnost, působící v oblasti automotive v Pardubickém kraji, hledá do svých řad kandidáta na pozici TECHNIK BOZP.

Pracovní náplň

  • Vyhledávat rizika v oblasti BOZP a upozorňovat na ně
  • Zpracování dokumentace v oblasti BOZP
  • Spoluúčast na projektech zlepšování pracovního prostředí
  • Školení zaměstnanců v rámci BOZP
  • Hledání příčin nehod a zajišťování nápravných opatření

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ – technické zaměření výhodou
  • Osvědčení odborně způsobilé osoby v oblasti BOZP (č. 309/2006 Sb.)
  • Praxi v oblasti BOZP ve výrobní společnosti
  • Praxi v oblasti požární ochrany – výhodou
  • Orientaci na výsledek a pracovitost

Co nabízíme?

  • Zázemí silné mezinárodní společnosti
  • Závodní stravování
  • 5 týdnů dovolené
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Příspěvek na sport a kulturu

  • Místo výkonu práce je v Pardubickém kraji