VEDOUCÍ ODDĚLENÍ NÁKUPU

Neaktivní nabídka

75000 - 95000 Kč

mzdové ohodnocení

Mělník

Máte VŠ vzdělání ekonomického, případně technického zaměření a bohatou praxi v oblasti nákupu ve výrobní společnosti? Komunikujete anglickým a německým jazykem? Chcete vést nákupní oddělení ve významné strojírenské společnosti a vést smluvní a cenová jednání? Nevadí Vám cestování v rámci České republiky a občasné zahraniční stáže? Zašlete nám Váš životopis! Mezinárodní výrobní společnost, působící ve Středočeském kraji, hledá do svých řad kandidáta na pozici VEDOUCÍ ODDĚLENÍ NÁKUPU.

Pracovní náplň

  • Vedení oddělení nákupu ve strojírenské společnosti
  • Nákup technických komponentů
  • Vedení cenových a smluvních jednání
  • Zaštítění více závodů společnosti, v rámci ČR
  • Rozvoj nákupních procesů a materiálového hospodářství

Co požadujeme?

  • VŠ vzdělání ekonomického nebo technického zaměření
  • Komunikativní znalost anglického a německého jazyka
  • Zkušenosti na vedoucí pozici v nákupu ve výrobní společnosti
  • Silné vyjednávací a organizační schopnosti
  • Dobrou znalost MS Office

Co nabízíme?

  • Osobní automobil
  • Roční bonusy
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na rekreaci
  • Příspěvek na sport a kulturu

  • Místo výkonu práce je ve středočeském kraji