VEDOUCÍ NÁKUPU – STROJÍRENSTVÍ

Neaktivní nabídka

70000 - 100000 Kč

mzdové ohodnocení

Středočeský kraj

Máte zkušenosti s vedoucí pozicí v oblasti operativního a strategického nákupu ve výrobní společnosti? Bez problémů komunikujete v anglickém a německém jazyce a máte silné vyjednávací schopnosti? Dokážete vést podřízené a předávat jim své zkušenosti? Chcete se stát součástí prestižní strojírenské společnosti a zúročit veškeré své znalosti? Zašlete nám Váš životopis! Mezinárodní strojírenská společnost, působící ve středočeském kraji, hledá do svých řad kandidáta na pozici VEDOUCÍ NÁKUPU – STROJÍRENSTVÍ.

Pracovní náplň

  • Vedení oddělení nákupu ve strojírenské společnosti
  • Nákup technických komponentů
  • Vedení cenových a smluvních jednání
  • Zaštítění více závodů společnosti, v rámci ČR
  • Rozvoj nákupních procesů a materiálového hospodářství

Co požadujeme?

  • Ekonomické, nebo technické vzdělání
  • Praxi z vedoucí pozice v oblasti nákupu ve výrobní společnosti
  • Komunikativní znalost anglického a německého jazyka
  • Silné vyjednávací schopnosti a analytické myšlení
  • Ochotu cestovat

Co nabízíme?

  • Osobní automobil i k soukromému užití
  • 2x ročně bonus
  • Dotované stravování
  • Příspěvek na rekreaci
  • Jazykové kurzy

  • Místo výkonu práce je ve Středočeském kraji