MISTR – TURNOVSKO

Neaktivní nabídka

30000 - 35000 Kč

mzdové ohodnocení

Semily

Máte zkušenosti v oblasti lisování kovů? Vítáte práci ve směnném provozu a dokážete vést a motivovat řadové pracovníky? Jste technicky zdatná osobnost s bohatými zkušenostmi z výrobního prostředí? Zašlete nám Váš životopis! Mezinárodní strojírenská společnost, působící na Turnovsku, hledá do svých řad kandidáta na pozici MISTR.

Pracovní náplň

  • Zajištění provozu lisovny kovů
  • Odpovědnost za údržbu a péči o stroje
  • Vedení pracovníků a hodnocení jejich výkonů
  • Zaškolování nováčků
  • Hledání nových cest a úspor

Co požadujeme?

  • SŠ/SOU technického zaměření
  • Zkušenosti s vedením pracovníků
  • Praxi ve výrobní společnosti
  • Znalosti v oblasti lisování kovů
  • Ochotu pracovat ve třísměnném provozu

Co nabízíme?

  • Závodní stravování
  • Roční odměny
  • Příspěvky na sport a kulturu
  • Příplatky za směnnost

  • Místo výkonu práce je v okrese Semily

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu hradec@acjobs.cz.