VEDOUCÍ KVALITY

Neaktivní nabídka

35000 - 50000 Kč

Máte technické nebo elektro vzdělání a zkušenosti v kvalitě? Baví Vás nastavování procesů a znáte normy ISO? Máte praxi z výrobní společnosti a jste zvyklý denně komunikovat v angličtině? Jste zkušený ve vedení lidí a hledáte novou výzvu na pozici VEDOUCÍ KVALITY na Kroměřížsku? Tak už neváhejte a zašlete mi Váš životopis! Výrobní společnost s tradicí hledá nového kolegu/kolegyni do týmu na pozici: VEDOUCÍ KVALITY (35-45.000,- Kč)

Pracovní náplň

  • Vedení týmu inženýrů kvality
  • Nastavování procesů, optimalizace výrobních procesů
  • Příprava auditů a řešení neshod
  • Schvalování dílů k výrobě
  • Denní komunikace v angličtině
  • Spolupráce se zákazníky a dodavateli, cestování

Co požadujeme?

  • Min. SŠ vzdělání (strojírenství, elektro)
  • Praxi s vedením týmu
  • Zkušenosti v oblasti kvality
  • Praktickou znalost nástrojů kvality a norem ISO (9001, 16949)
  • Angličtinu na středně pokročilé úrovni
  • Ochotu cestovat, aktivní přístup

Co nabízíme?

  • Zajímavou práci ve stabilní společnosti
  • Služební auto k osobním účelům
  • 5 týdnů dovolené
  • Mobil, notebook
  • Příspěvek na stravování v závodní jídelně

  • Místo výkonu práce: okres Kroměříž