TECHNOLOG - STROJÍRENSTVÍ

Neaktivní nabídka

30000 - 35000 Kč

Máte technické vzdělání a praxi na pozici technologa ve výrobě? Považujete se za spolehlivého člověka s aktivním přístupem k řešení problémů? Poohlížíte se po novém zaměstnání na pozici TECHNOLOGA v Brně a láká Vás práce v mezinárodní společnosti umožňující osobní i profesní růst? Pak využijte šanci a zašlete nám Váš životopis! Stabilní mezinárodní výrobní společnost hledá nového kolegu na pozici: TECHNOLOG - STROJÍRENSTVÍ (30-35.000,- Kč)

Pracovní náplň

  • Tvorba technologických postupů pro montáž a lakování
  • Příprava nástrojů pro montáž, zlepšování procesů
  • Zajišťování technologických změn, zvyšování efektivity
  • Tvorba časových norem ve výrobě
  • Úzká spolupráce s úsekem kvality

Co požadujeme?

  • SŠ/VOS/VŠ vzdělání strojního zaměření
  • Praxi na pozici technologa ve strojírenství
  • Znalost montážních postupů
  • Mírně pokročilou znalost angličtiny
  • Technické myšlení, aktivní přístup

Co nabízíme?

  • Zázemí stále se rozvíjející moderní společnosti
  • Závodní stravování, týden dovolené navíc
  • Firemní večírky, odborné a jazykové vzdělávání
  • Příspěvek na životní připojištění
  • Místo výkonu práce: Brno