MANAŽER PRO KLÍČOVÉ ZAKÁZNÍKY

Neaktivní nabídka

40000 - 60000 Kč

mzdové ohodnocení

Brno - město

Máte zkušenosti s jednáním s klíčovými zákazníky společnosti? Umíte navazovat dlouhodobé obchodní vztahy a být poradcem a partnerem pro zákazníka? Komunikujete výborně anglickým jazykem a chcete být součástí společnosti s dlouholetou tradicí? Pak hledáme právě Vás! Významná společnost působící v oblasti elektrotechniky hledá do svých řad nového kolegu na pozici: MANAŽER PRO KLÍČOVÉ ZAKÁZNÍKY (40-60.000,-Kč)

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • péče o významné zákazníky společnosti, budování a podpora obchodních vztahů
  • řízení jednotlivých zakázek, vedení administrativy spojené s obchodními případy
  • aktivní spolupráce s technickým oddělením
  • vyhledávání nových zákazníků v České republice i v zahraničí
  • marketingové činnosti, včetně účasti na veletrzích
  • reportování nadřízenému pracovníkovi

Co požadujeme?

  • zkušenosti na obchodní pozici (především v segmentu B2B)
  • znalost anglického jazyka na pokročilé úrovni, schopnost vést obchodní jednání
  • SŠ/VŠ vzdělání, v oblasti elektro výhodou
  • výborné vyjednávací a komunikační schopnosti
  • řidičský průkaz skupiny B – aktivní řidič

Co nabízíme?

  • zajímavou a stabilní práci v zavedené společnosti
  • fixní mzdu + bonusy
  • 5 týdnů dovolené
  • příspěvky na jazykové kurzy
  • systém kateferie
  • místo výkonu práce: Brno