LISAŘ – TURNOVSKO

Neaktivní nabídka

20000 - 23000 Kč

mzdové ohodnocení

Semily

Jste vyučen v technickém oboru a vyznáte se v údržbě a drobných opravách strojů? Máte zkušenosti s obsluhou kovolisů, nebo je chcete získat? Jste manuálně zručný, pracovitý, odpovědný a nevadí Vám práce na směny? Zašlete nám Váš životopis! Mezinárodní strojírenská společnost, působící na Turnovsku, hledá do svých řad kandidáty na pozici LISAŘ – TURNOVSKO.

Pracovní náplň

  • Obsluha a seřizování lisů
  • Údržba a opravy strojů
  • Práce s měřidly
  • Přestavba strojů a korekce

Co požadujeme?

  • Vyučení v technickém oboru
  • Praxi v údržbě, případně seřizování strojů
  • Ochotu pracovat v třísměnném provozu
  • Manuální zručnost a spolehlivost

Co nabízíme?

  • Příspěvek na stravování
  • 5 týdnů dovolené
  • Příspěvek na dopravu
  • Roční odměny

  • Místo výkonu práce je: Turnovsko

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu hradec@acjobs.cz.