METROLOG JUNIOR

Vystudoval jsi SŠ, obor elektro a chceš nastartovat svoji kariéru v mezinárodní společnosti? Potřebuješ získat potřebnou praxi a chceš se profesně i osobnostně rozvíjet? Máš platnou vyhlášku č. 50/78 Sb., §5? Tak neváhej, zašli mi svůj životopis a staň se součástí týmu METROLOGŮ!

Pracovní náplň

  • Správa měřidel (výběr, evidence, zajištění kalibrace)
  • Provádění analýz měřících systémů
  • Zpracování výsledků měření a související dokumentace
  • Provádění způsobilosti strojů, procesů a měřících systémů

Co požadujeme?

  • SŠ vzdělání v oboru elektro
  • Platnou vyhlášku č. 50/1978 Sb., §5
  • Anglický jazyk na mírně pokročilé úrovni
  • Ochotu se dále vzdělávat
  • Spolehlivost a pečlivost

Co nabízíme?

  • Týden dovolené navíc
  • 13. mzdu
  • Závodní stravování
  • Platový i profesní růst
  • Příspěvky na relokaci

  • Místo výkonu práce: Plzeň