FINANČNÍ ÚČETNÍ s AJ

mzdové ohodnocení

Plzeň-město

Úspěšná mezinárodní společnost hledá do ekonomického týmu novou kolegyni/kolegu na pozici FINANČNÍ ÚČETNÍ s AJ.

Reagujte! Budete mezi prvními.
Zajímáte se o pozici účetní? Skvělé! Účetní je jedna z nejdůležitějších osob společnosti.

Pracovní náplň

  • Účtování dodavatelských a odběratelských faktur včetně ověřování správnosti a zpracování do systémů
  • Příprava a provádění plateb
  • Zpracování bankovních výpisů
  • Komunikace s lokálním finančním úřadem a auditory
  • Spolupráci s kolegy v rámci evropských zemí

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání (ideálně ekonomického směru)
  • Zkušenosti na obdobné pozici
  • Znalost účetních předpisů a principů daňové problematiky
  • Komunikativní AJ
  • Dobrou znalost MS Office (výhodou Oracle Finance)
  • Pečlivost, smysl pro detail, zodpovědnost

Co nabízíme?

  • Zajímavou a různorodou práci
  • Finanční ohodnocení dle zkušeností, odměny a bonusy
  • Jazykové a vzdělávací kurzy
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • 25 dní dovolené
  • Stravenky
  • Cafeterie
  • Pružnou pracovní dobu

  • Pracoviště: Plzeň-centrum

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu plzen@acjobs.cz.