OBSLUHA OBRÁBĚCÍHO STROJE

Neaktivní nabídka

21000 - 24000 Kč

Máte dokončené středoškolské vzdělání technického zaměření a zkušenosti s obsluhou obráběcích strojů? Nevadí Vám práce v třísměnném provozu? Hledáte novou pracovní příležitost, kde budete mít šanci na kariérní postup? Pak neváhejte a zašlete svůj životopis na níže uvedený kontakt! Mezinárodní výrobní společnost Vám nabízí volné místo na pozici: OBSLUHA OBRÁBĚCÍHO STROJE

Pracovní náplň

  • obsluha obráběcího stroje
  • čištění a základní údržba
  • práce dle technické dokumentace
  • vyplňování příslušných formulářů

Co požadujeme?

  • výuční list či maturitní vysvědčení – technický obor
  • zkušenosti s obsluhou strojů
  • orientaci v technické dokumentaci
  • schopnost samostatné práce

Co nabízíme?

  • roční odměny
  • 5 týdnů dovolené
  • příspěvek na závodní stravování
  • zajímavou a naplňující práci ve výrobní společnosti

  • místo výkonu práce: okres Semily