JUNIOR NÁKUPČÍ s AJ (až 35.000,- Kč)

Neaktivní nabídka

30000 - 35000 Kč

mzdové ohodnocení

Středočeský kraj

Máte výborné komunikační a organizační schopnosti a domluvíte se bez problémů anglicky? Jste samostatná osobnost s analytickým myšlením? Láká Vás práce v oblasti nákupu? Chcete pracovat pro stabilní společnost, špičku ve svém oboru? Pak nás neváhejte kontaktovat!!! Mezinárodní výrobní společnost, působící na poli automotive, hledá do svého týmu nového kolegu na pozici: JUNIOR NÁKUPČÍ s AJ (až 35.000,- Kč)

Pracovní náplň

  • organizace nákupu dílů do výroby v automobilovém průmyslu
  • příprava obchodních smluv
  • aktivní účast na jednání s dodavateli
  • spolupráce a ostatními členy nákupního týmu
  • objednávky v interním systému
  • denní komunikace v angličtině
  • komunikace se zákazníky, společnostmi, dodavateli
  • administrativní činnost, podávání pravidelných reportů

Co požadujeme?

  • minimálně středoškolské vzdělání (ekonomické výhodou)
  • zkušenosti v oblasti nákupu (výhodou)
  • plynulou angličtinu pro každodenní jednání (němčina výhodou)
  • organizační a komunikační schopnosti na vysoké úrovni
  • ochotu učit se, pečlivost, samostatnost

Co nabízíme?

  • možnost být součástí dynamického týmu v nadnárodní automotive společnosti
  • možnost osobního i kariérního růstu
  • motivující finanční ohodnocení + roční bonusy
  • aktivní využití anglického i případně německého jazyka
  • odborné jazykové kurzy a školení
  • stravenky
  • příspěvky na dopravu, dětskou rekreaci, vzdělání
  • termín nástupu: IHNED (nebo dle domluvy)
  • místo výkonu práce: Praha východ

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu jobs@acjobs.cz.